Żeby zobaczyć, jak spełniają się nasze cele zostania wiodącym w świecie producentem zaawansowanej technologii laserowej, niestrudzenie ulepszamy i rozwijamy nasze produkty i ich możliwości. Han’s Yueming Laser Group mocno inwestuje w importowane narzędzia produkcyjne i testowe najwyższej jakości, m.in. precyzyjne wielkoskalowe jednostki obróbcze z Hunco (USA), Okuma (Japan), Amada (Japan), Yamazaki (Japan) oraz Yawei (Taiwan). Korzystamy także z niemieckich przyrządów do pomiaru współrzędnych 3D marki Wenzei, instrumentów dynamicznej korekty równowagi marki Hofmann, przyrządów laserowych i testerów kołowych marki Renishaw, interferometrów laserowych, kolimatorów, mikroskopów metalograficznych i testerów ultradźwiękowych, analizatorów podczerwieni i inne wysokiej klasy instrumentów testujących. Inwestujemy nasze ciężko zarobione dolary w naszą firmę żeby zapewnić klientom produkty najwyższej jakości i całkowicie wolne od wad. Wiemy, że 100% zadowolenia klienta owocuje długoterminowymi relacjami z klientami, a tego nam potrzeba- stać się z klientem jedną drużyną!

Han's Yueming Laser Group opracowała autorski plan kontroli jakości z zawartymi w nim rygorystycznymi procesami zarządzania.

Kontrola Jakości Materiału:produkty firmy Han's Yueming Laser Group są wykonane z materiałów i podzespołów wybranych według ścisłych standardów jakości, które są zgodne z prawem międzynarodowym i regulacjami branży. Utrzymujemy opracowane przez nas kody identyfikacji materiału oraz dokumentację jakości. Te działania zapewniają, że jakość produktów może być z łatwością mierzona oraz śledzona.

Kontrola Jakości na Wejściu (IQC): Po wydaniu zleceń dotyczących zapotrzebowania materiałowego przeprowadzamy kontrolę odbioru produktów od dostawcy i zatwierdzamy materiały, jeśli są one zgodne z naszymi standardami..

Kontrola podczas Produkcji (IPQC/PQC): Po zaakceptowaniu materiału, ze względu na próbkowanie materiału, warunki przechowywania i inne przyczyny, jakość produktu może ulec zmianie. Tak więc kiedy zaczynamy produkcję, standard jakości pierwszego produktu i pierwszej partii produkcyjnej jest wymagany żeby zaimplementować poprawny monitoring jakości. To pozwala uzyskać wyższą jakość oraz niższe koszty produkcji.

Ponad 18 lat rozwoju i wprowadzania innowacji w przemyśle laserowym doprowadziło do szybkiego rozwoju firmy Han’s Yueming Laser Group. Wykorzystujemy wiedzę i technologię z całego świata, aby rozwijać naszą firmę i produkować nowe, doskonałe urządzenia. Nasza firma posiada trzy bazy produkcyjne wyposażone w ponad 100 precyzyjnych maszyn i urządzeń, obsługiwanych przez ponad 500-osobową załogę o wysokich kwalifikacjach.

  • Roczna mapa wzrostu

GD HAN'S YUEMING LASER
GROUP CO., LTD.

Główna Siedzibas: No. 28 East Industrial Road, Songshan Lake, High-Tech Industrial Development Zone, Dongguan City, Guangdong Province, China